Зеленський пообіцяв українцям зарплати, як у Польщі

Президент Володимир Зеленський, який у вівторок, 11 лютого, провів важливі перестановки у своєму Офісі, звільнивши Андрія Богдана і призначивши на його місце Андрія Єрмака, сподівається, що протягом 4 років рівень середньої зарплати в Україні наблизиться до рівня зарплат в Польщі.

Об этом сообщает Роспрес

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, на офіційному YouTube-каналі Офісу президента України опублікували відповідний ролик з інтерв’ю президента.Loading...

У відео “Один робочий день Президента України” глава держави висловив впевненість, що за 4 роки доходи українців значно зростуть.

“Я дуже хочу, щоб у нас середня заробітна плата була, як у Польщі. Я впевнений… ну, я хочу вірити, що ми за ці 4 з половиною роки, може ми здійснимо цю мрію”, – зазначив Зеленський.

За словами президента, орієнтується саме на Польщу тому, що там, за його словами, вже декілька мільйонів українців, а повернутися вони захочуть лише тоді, коли в Україні будуть такі самі зарплати.

“Хоча б трішечки менше ніж в Польщі, вже нормально, хоча б 70% від польської заробітної плати. Я думаю, що переможе все ж таки, що ти хочеш бути вдома”, – резюмував президент.

Про що ще розповів президент у відео “Один робочий день Президента України”:

  • Зеленський заявив, що президентська партія «Слуга народу» повинна пройти очищення;
  • глава держави вважає, що державі вигідніше не підвищувати пенсії українцям, а вкладати бюджетні кошти в інфраструктуру і модернізацію країни. “Друкувати гроші ми не будемо”, – заявив Зеленський;
  • президент розповів про те, як проходить його робочий день.
Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/11/zelenskij-poobitsyav-ukrayintsyam-zarplati-yak-u-polshhi/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя