У США визначилися з новим міністром внутрішньої безпеки

Чад Вульф — У США визначилися з новим міністром внутрішньої безпеки
Чад Вульф
Вульф користується великою повагою – президент США Об этом сообщает bragin.in.ua со ссылкой на СМИ.


Президент Дональд Трамп повідомив про призначення нового в.о. глави Міністерства внутрішньої безпеки, яке відіграє ключову роль у реалізації імміграційної політики президента США.


Про це пише Голос Америки.


Трамп повідомив, що Чад Вульф, який досі був маловідомим співробітником Міністерства внутрішньої безпеки, стане новим виконуючим обов’язки глави відомства.


Попередній в.о. глави міністерства Кевін Макалінан заявив про відхід у відставку на початку жовтня.


«Він перевірений, вдумливий, та принциповий керівник, і я переконаний, що він добре служитиме президенту та народу США на посаді виконуючого обов’язки», – наводить слова Макалінана пресреліз відомства.


Statement from @DHSMcAleenan on @POTUS selection of Acting Undersecretary for Policy Chad Wolf to serve as Acting Secretary upon McAleenan’s departure. pic.twitter.com/l71MkcuDir

— DHS Press Secretary (@SpoxDHS) November 2, 2019


Трамп вказав, що Вульф користується великою повагою. У минулому Вольф піддавався критиці з боку прихильників посилення імміграційної політики за те, що допомагав отримувати тимчасові візи у США іноземним робітникам.


Читайте також: Президент США Дональд Трамп пообіцяв запросити свого українського колегу Володимира Зеленського відвідати Білий дім.

Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/u-ssha-viznachilisya-z-novim-ministrom-vnutrishnoji-bezpeki-637319.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя