Тука: В "протистоянні" Зеленського і Путіна перемагає... Медведчук

Медведчук Об этом сообщает kiev-v.in.ua со ссылкой на СМИ.

Путін повністю домінує. Домінує в усіх напрямках: міжнародні відносини, двосторонні відносини і, навіть, у внутрішній українській політиці.

Зверніть увагу на те, як наші вітчизняні ЗМІ висвітлюють процес звільнення полонених. "Путін сказав", "В Кремлі заявили", "Росія зробила заяву"... Багаторазово казав: процес звільнення бранців має проходити в повній тиші, розголос лише шкодить Україні і підіграє ворогу! Марна справа. То омбудсмен "звільняє полонених", то генеральний прокурор, то речниці...

Дозволю собі процитувати з цього приводу Романа Безсмертного: "Уже двічі проанонсували звільнення (українських в’язнів у РФ — ред.). Для того, щоб досягнути "рекорду" із Надією Савченко, залишилося ще п’ять разів проанонсувати, і результат буде той самий, бо інформаційно це обслуговується Росією і домінує в цьому інформаційно Росія".

Посиленням присутності в інформаційному просторі питання полонених, Росія підігріває українське суспільство зсередини. З кожним повідомленням, з кожною заявою градус очікування стає все вищим і вищим. Відповідно, ціна питання (звільнення) стає все вищою. Самому очільнику Кремля на цей процес відверто начхати – по Москві не блукають родичі полонених, яких водить пані Савченко, російські ЗМІ повідомляють про "зрив переговорів", звинувачуючи Київ. Це в Києві бробить навколо Адміністрації Президента "наша Надя" з вимогами "звільнити всіх полонених". Це українські парламентарі заламують руки: "треба погодитись на будь-що, аби звільнити нащих хлопців", це в Україні владна команда параноідально бажає показати результати свого турбо-режиу, попри ймовірні негативні наслідки.

Сьогодні! Зараз! Вже!

Саме це патологічне тяжіння до PR і є тією рушівною силою, яка превалює сьогодні при прийнятті державницьких рішень.

Судіть самі. Яка була потреба, гвалтуючи Закон, "негайно вирішувати питання недоторканості"? Що б змінилось к раїні, якби ці зміни відбулись в законний спосіб? Якби цю "цнотливість" відмінили не вчора, а взимку, що б змінилось у вашому житті? Нічого! Але, "лєхторату" треба дати картинку – СЬОГОДНІ!

Чим, як не тяжінням до PR, виправдовуються численні "штанги" з обміном? Який здоровий глуз присутній в липневому "наказі" побудувати міст в Станиці Луганській "за місяць"? Вже вересень!

Таке саме тяжіння до "Сьогодні! Зараз! Вже!" присутнє і питанні звільнення полонених.

На думку Романа Безсмертного, події, які відбуваються навколо процесу звільнення українських в’язнів і полонених, свідчать про те, що в результаті зміни політичного керівництва в Україні "міняється механізм, який замість того, щоб бути вдосконаленим, призводить до певних тріщин, які в перспективі можуть мати дуже нехороші наслідки". У процедуру очікуваного звільнення-обміну потрапляють 24 полонених моряки. За його словами, це може бути наслідком того, що "людина, яка веде перемовини з Росією, не розуміє статусу рішень Морського Трибуналу ООН і наслідків цих рішень".

Видача Росії герозвісного бойовика Цемаха — ще одна перемога Путіна над зеленим Зеленським. Росія домогається того, чого прагне!

І, на цьому тлі, лунають сльозливі заклики до Президента: "Звільніть наших хлопчиків за будь-яку ціну! Тільки звільніть!". Ну, це замість "нашої Наді", яка свою пісню вже відспівала.

А, що ж славнозвісний Кум?

Медведчук злітав в Росію під час істерії в Жулянах. Медведчук злітав в Москву сьогодні.

МЕДВЕДЧУК домінує в інформпросторі як "визволитель", а ніяк не зелена ЗЕкоманда! Медведчук і Путін продовжують вирішувати: кого, коли і навіщо!

І, на цьому фоні, досить жалюгідно виглядає вилосипедно-самокатна публіка, розмінюючи національні інтереси на кілька пунктів в рейтингах...

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Георгій ТУКАДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1567691363-tuka-v-protistoyanni-zelenskogo-i-putina-peremagae-.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя