І це будинок президента? У Мережі бурхливо обговорюють житло Зеленського. Такого ніхто не міг очікувати!

Українців здивував знімок будинку чинного президента України Володимира Зеленського Об этом сообщает buro247.in.ua со ссылкой на СМИ.

У мережі нещодавно з’явилася інформація, що у президента України Володимира Зеленського досить пристойний естетичний смак, більш того, він на особистому прикладі показав українцям, як ставиться до матеріальних благ і який у нього спосіб життя.

В тому числі, новина про те, що Володимир Зеленський живе в досить скромному приватному будинку, просто приголомшила українців: люди до такої міри звикли, що ті, хто при владі або має намір до неї пробитися – це майже завжди приклади кітчу і «життя за високими парканами».

Будинок розташований в елітному містечку «Маєток» в селі Іванковичі, що в 30 кілометрах від Києва. Городок знаходиться під цілодобовою охороною. На територію можуть пропустити тільки якщо господар підтвердить ваш візит. Для життя є всі комфортні умови – сад і школа, ігрова зона, спортивний майданчик для дітей, автомийка і СТО, а також власне озеро.

Під опублікованим фото житла шоумена з’явилися численні коментарі користувачів мережі:

«Він гроші у держави не крав, а заробив сам і нехай живе хоч в Палаці заздріть йому жаби», «А що на його будинок дивитися? Він вкрав? Ні. Він заробив так. А ось б потрусити раду і конфіскувати крадене ми були б найбагатшою країною», «А чому не показують будинок Пороха? А Вова людина не бідна, він все заробив сам.І так повинні жити всі хто працює і не краде, а хто краде сидить в тюрмі», «Чувак купив чи побудував свій будинок за зароблені гроші. А подивіться на будиночок Пороза куплене в Іспанії за бабло відмите в Панамі, коли гинули наші хлопці під Іловайськом», «Нікого не дивує. Молодий розумний успішний і чесний. Дивуйтеся тим хто безбожно нас обкрадає», «І що!? Молодець) Заробив і купив. Він не вкрав як всі інші!!!», «Вже не знають чим очорнити! В якому будинку він би не живе, хоч в палаці! Він його не на державні гроші купив, а сам заробив своїм розумом і працею!».

Читайте також: Скільки років потрібно іванофранківцеві працювати на нову квартиру?

Джерело статті: “https://ukr-space.com/news/97564”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя